#2016-12-06 03:34:33 

Kafar

Użytkownik

Mam pytanie do techników albo pasjonatów, dla których temat telewizji przemysłowej nie jest obcy. Interesuje mnie wymiana części sprzętu analogowego w mojej firmie, to znaczy kamery do monitorowania chciałbym wymienić. Ale nie chciałbym wymieniać reszty osprzętu., czy w ten sposób można trochę zaoszczędzić i czy jest to możliwe.
#2016-12-06 05:42:27 

SiedzącyByk

Użytkownik

Oczywiście że można w ten sposób zaoszczędzić i jest to mozliwe. Dobrze, żeby samym montażem zajął się po prostu ktoś, kto się na tego typu robocie zna. Do takich prac musisz się zaopatrzyć w kamery ahd, które współpracują na łączeniu analogowym.
#2016-12-06 06:43:41 

Kafar

Użytkownik

O to świetna informacja…Mam takiego człowieka, tylko ciągle zabiegany i nie miałem okazji go nawet zapytać, jak to wygląda w praktyce.
#2016-12-06 09:08:56 

Hera

Użytkownik

No teraz już wiesz. Jeśli będziesz kupowal tego rodzaju kamery to zajrzyj do tej oferty http://mzxglobal.pl/kamery/kamery-ahd.html i z pewnoscią pojawi się uśmiech na Twojej twarzy. To najtańszy sprzęt jaki widziałam w sieci. A uwierz mi kupuje tego sporo, bo sami zajmujemy się montażem takiego sprzętu. Wiem po prostu co mówię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015