#2017-01-05 04:44:40 

ZielonaMamba

Użytkownik

Cześć. Pojawił się u mnie teraz problem z moją salą weselną. Problem jest poważny, bo się nagle okazało, że kwiaciarnia, która miała udekorować salę zakałapućkała coś z terminami i się okazało, że nie może do nas przyjść, bo będzie u kogoś innego. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu i może się uda kogoś innego załatwić. Tylko kogo…?
#2017-01-05 05:52:53 

kalosz

Użytkownik

A nie ma u Ciebie jakichś takich kwiaciarni, gdzie się to będzie odbywało? Zawze warto próbować, popytać, pochodzić, może akurat się coś znajdzie ciekawego i wolnego. Moim zdaniem warto poszukać, jeszcze na pewno się coś znajdzie ciekawego, tylko trzeba poszukać. :)
#2017-01-05 07:36:10 

ZielonaMamba

Użytkownik

No szukam cały czas, ale jakoś mi to chyba średnio wychodzi, bo kompletnie ne mogę znaleźć niczego wartościowego. Gydby mi tylko ktoś coś podpowiedział. Zawsze to jednak jest o wiele łatwiej, jak ktoś Ci powie gdzie i czego możesz szukać…
#2017-01-05 08:23:16 

Pannica

Użytkownik

Koleżanko, najważniejsze to teraz zachować spokój. Ja Ci proponuję to. Jak klikniesz to od razu się znajdziesz na stronie firmamalgorzata.pl gdzie znajdziesz informacje na temat dekoracji sali w Istebnej i raczej już nie będziesz miała żadnego większego problemu z tym wszystkim. Tamta kwiaciarnia naprawdę robi świetną robotę.
#2017-01-05 10:07:43 

ZielonaMamba

Użytkownik

Ojeju, bardzo dziękuję. Już sama ta strona internetowa mnie powala na kolana, bo te zdjęcia kwiatów są takie śliczne. Jak ja bym chciała, żeby i moja sala weselna tak pięknie wyglądała. Ech, ile ja bym dała, żeby tak wszystko się ułożyło
#2017-01-05 12:39:49 

Pannica

Użytkownik

Moja droga, skoro oni na stronie mają wszystko tak ładnie opisane, pokazane, to właśnie tak będzie. Ja już byłam na takim weselu, gdzie oni dekorowali salę i było naprawdę pięknie i bajecznie. Jak na baśniowym balu. Aż żal było salę opuszczać, bo kwiaty były takie piękne <3
#2017-01-05 12:54:21 

ZielonaMamba

Użytkownik

No dobrze, powiem, że brzmi to bardzo przekonująco. W takim razie trzymajcie wszyscy kciuki, żeby i moja sala weselna tak pięknie się prezentowała teraz i żeby się wszystko jak najlepiej udało :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015