#2017-01-24 22:22:17 

Asterix

Użytkownik

Serdecznie się z Wami witam. Pozwólcie że od razu przejde do rzeczy. CHodzi o to, że potrzebna jest mi jakaś firma, która się zajmie logistyką. Mam nadzieję, że coś takiego jest w ogóle możliwe, bo ja tam się na tym nie znam. Mam tylko magazyn, z którego jeszcze teraz muszę po prostu sam towary rozsyłać i mam naedzieje że to jakoś tam wyjdze
#2017-01-24 23:13:22 

Barbarzyńca

Użytkownik

Sa takie firmy, które się tym zajmują. Z tego co wiem, to nawet bardzo dobrze prosperują i robią wszystko, żeby te ich przesyłki docierały do klientów, więc można ze spokojem na nich polegać i sprawić, ze to będzie jeden obowiązek chociaż mniej
#2017-01-25 02:06:31 

Asterix

Użytkownik

No dobrze, to teraz już wiem, że są. Ale jak ich szuakć? Bo pojęcia zielonego nie mam. I na co wracać uwagę jak już kogoś znajdę i będę się probówał z nimi w tej sprawie dogadać? Eh tylko same problemy się robią i nic więcej…
#2017-01-25 02:33:21 

SiedzącyByk

Użytkownik

Ale jakie tam problemy? Jak wejdziesz na stronę http://www.tirsped.com.pl/logistyka to zobaczysz profesjonalną firmę, która świadczy właśnie usługi logistyczne. Zwracaj oczywiście uwagę na czas realizacji zleceń, terminowość, cena oczywiście jest też bardzo ważna, przecież bez tego nie można
#2017-01-25 04:25:51 

Cudowna

Użytkownik

No jest to prawdą co mówicie. Swego czasu też potrzebowałam solidnej firmy od logistyki i właśnie na tirsped.com.pl znalazłam coś czego potrzebowałam więc jest top opcja taka za jaaką się jak najbardziej warto rozejrzeć. Przesyłki w moim przypadku zawsze na czas, u klienta na czas, więc problemów nie swierdzam.
#2017-01-25 07:24:52 

SiedzącyByk

Użytkownik

No widzisz czyli nie tylko ja dobrze polecam, ale też kolżanka miałą okazję skorzystać z tej oferty i też jest zadowolona, więc przynajmniej wesz, że nie robię Cię w balona :P
#2017-01-25 09:15:43 

Asterix

Użytkownik

No dobrze dobrze, już teraz wierzę, bez obaw. :D Dowiem się o wiele więcej jeszcze na ten temat i zobaczymy co z tego fajnego wyjdzie :) Może akurat się okaże że to będzie firma, z którą już zawsze będę chciał współpracować
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015