#2017-03-10 06:07:53 

Krakenoid

Użytkownik

Czy moglibyście polecić mi jakiś naprawdę dobry system do zarządzania magazynem? Przy okazji chętnie poczytam jak się sprawdza w praktyce i gdzie najlepiej go sobie zorganizować, jaka firma zajmuje się jego wdrażaniem… z góry dzięki za wszystkie rady. Czytałam już trochę, ale chcę spojrzeć na sprawę jeszcze raz, tym razem tak bardziej na czysto. Piszcie jak najwięcej. Pozdrawiam.
#2017-03-10 06:33:15 

ZielonaMamba

Użytkownik

może sprawdź sobie ofertę ze strony internetowej http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms. Ja sobie bardzo chwalę magazynowy system informatyczny WMS i widzę, że jego wsparcie realnie odbija się na wynikach firmy. Podoba mi się jeszcze dodatkowa możliwość sterowania głosem.;)
#2017-03-10 07:30:07 

Krakenoid

Użytkownik

dzięki za odpowiedź, a jak długo korzystasz? Co się poprawiło? Ktoś jeszcze coś powie?
#2017-03-10 09:29:07 

kalosz

Użytkownik

z perspektywy dużej firmy WMS jest chyba najbardziej wydajny i nie „gubi” żadnego elementu logistyki. Wcześniej pracowaliśmy na innym systemie i były z tym jednak problemy.
#2017-03-10 11:25:02 

ZielonaMamba

Użytkownik

od półtorej roku. Co się poprawiło… przede wszystkim czas. Można mniej czasu poświęcić na kontrolę i analizę magazynu, bo wiele rzeczy robi się automatycznie. Poza tym w systemie są też zawarte ciekawe podpowiedzi, na które sama bym nie wpadła, uwzględnia się rozmaite czynniki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015