#2017-03-10 04:04:04 

kalosz

Użytkownik

Witam. szukam takich fajnych ozdobnych drewnianych tabliczek do domu. Często są takie z fajnymi cytatami i ogólnie pięknymi sentencjami. Chciałbym sobie takie sprawić do siebie do domu ;) ale jednak od pewnego czasu przeglądam różne sklepy i nie mogę trafić na żadną fajną i atrakcyjną opcję ;) może ktoś z was mi coś podpowie? Gdzie warto kupić tego typu rzeczy? Będę wdzięczny jak coś podpowiecie ;) z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-03-10 06:53:36 

king

Użytkownik

u nas w domu jest kilka drewnianych tabliczek i kupiliśmy je na tej stronie: http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami ;) myślę, że to jeden z fajniejszych sklepów tego typu ;) bo jesdnak jest bardzo bogata oferta i mają bardzo fajny, rozbudowany asortyment ;) od dłuższego czasu poszukiwałem czegoś podobnego dla siebie i w końcu się zdecydowałem, że właśnie tam kupimy dodatki do domu ;)
#2017-03-10 09:31:03 

Pannica

Użytkownik

jeeej, jaki ten sklep naklejkomania.eujest genialny! To aż się w głowie nie mieści jakie fajne dodatki, gadżety, naklejki na ściany, na meble można tam kupić! Takie coś diametralnie zmienia wygląd całego domu! Całkowicie chcę tam porobić jakieś większe zakupy ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
#2017-03-10 12:04:42 

delux

Użytkownik

no naprawdę fajny sklep i widać, ze jest tam naprawdę bardzo bogata oferta ;) czuję, że to strzał w dziesiątkę, by zrobić tam zakupy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015