#2017-03-13 02:59:14 

ciuchcia

Użytkownik

Uwielbiam taniec i chciałabym spróboać poczuczyć się w miłej atmosferze z dobrym nauczycielem. Szukam szkoły tańca, która przeprowadzi mnie przez wszystkie etapy nauki, a muszę przyznać, że raczej jest teoretykiem niż praktykiem. Jest jeszcze coś, otóż podróżuje komunikację miejską i chciałabym, abyście polecili szkołę z dobrym dojazdem, a nie gdzieś na obrzeżach.
#2017-03-13 04:40:44 

Cudowna

Użytkownik

Witam, ja akurat jestem zmotoryzowana, ale też szukam szkoły, gdzie jest odpowiednie zaplecze, także i parking. Wiem, że to ktoś może powiedzieć, ale mają wyamagania, ale w dzisiejszych czasach liczy się przystępność ze strony instytucji i człowiek może wybierać to co po prostu chce i co mu jest wygodne.
#2017-03-13 06:46:06 

Ołówek

Użytkownik

Nikt jeszcze nic nie powiedział, a Ty już myślisz, żę ktoś będzie coś na ten temat mówił... Ja uważam tak jak Ty i jak wybieram to wybieram coś co mi w pełni odpowiada. Jeśli chodzi o szzkołę tańca, to akurat sam nie pomogę, ale mam nadzieję, że ktoś szybko coś poleci :))
#2017-03-13 08:34:52 

ciuchcia

Użytkownik

No ja też mam taką nadzieję :)))
#2017-03-13 11:18:53 

Cudowna

Użytkownik

Szkoła tańca idealna zarówno dla początkującyh, jak i dla tych, którzy opanowali już pierwsze kroki zmnajduje się w Warszawie. W tym miejscu http://www.ckit.pl/o-nas-szkola-tanca/ można dowiedzieć się nieco więcej na ich temat. To wyśmienita warszawska szkoła tańca, która organizuje zajęcia zarówno dla młodych, jak i tych nieco starszych. Tłumy adeptów tańca są niemal przez cały czas.

#2017-03-13 12:12:13 

super_samiec

Użytkownik

Przyznam szczerze, że jestem pozytwnie zaskoczony tym, jak taniec się rozwinął w ostatnim czasie. Jeszcze nie tak dawno tańcem zajmowali się tylko profesjonalisci, a dzisiaj tańczyć może każdy i nie musi to być wcale udawany taniec weselnuy, tylko wartościowa zabawa, która może być sposobem na życie.
#2017-03-13 13:41:44 

ZielonaMamba

Użytkownik

Na życie to jedno, ale jakie to zdrowe, można trewnować rekreacyjnie, a koniec końców pomagamy sobie utrzymać doskonały stan zdrowia. Ja też widzę w tym hobby same plusy, zwłaszcza wśród młodzieży...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015