#2017-03-15 03:38:04 

super_samiec

Użytkownik

Witam wszystkich. Kochani, potrzebny mi niedrogi sklep z zabawkami w którym dostanę my little pony. Może być internetowy, czy stacjonarny w Warszawie lub rozsądnie bliskiej okolicy. Będę zobowiązany za pomoc bo nie znam się na zabawkach dla dziewczynek a muszę szybko kupić. Pozdrawiam.
#2017-03-15 04:48:05 

ZielonaMamba

Użytkownik

hehe typowy problem każdego taty :P. Mój mąż nie ma problemy z zabawkami dla chłopców ale jak przychodzi wybrać lalkę dla córki to zawsze pojawia się problem także sie nie dziwie że nie udało ci się znaleźć żadnego sklepu :). Proszę - http://www.ebambini.pl/My-Little-Pony-c1502, znajdziesz tam zabawki My Little Pony i sporo innych zestawów dla dziewczynek wiec jak bedzie kolejna okazja to polecam zajrzęć najpierw tam a na pewno jakaś inspiracja sie pojawi. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-15 06:44:12 

Kleopatra

Użytkownik

Często zamawiam na E Bambini bo jest tam duży wybór markowych zabawek w o wiele niższych cenach niż w innych sklepach. Wysyłki realizują wszystko a jak mieszkasz na terenie Warszawy to za darmo dostarczą ci paczkę do domu co jest całkiem symaptyczną nowością bo od wielu lat kupuję przez sieć ale nigdzie nie znalazłam takiej usługi.
#2017-03-15 08:24:02 

super_samiec

Użytkownik

Rzeczywiście brzmi nieźle. Widzę że będę miał w czym wybierać ale to już formalność :). Ciekawie roziwązali z dostawami na terenie Warszawy, na pewno skorzystam bo zależy mi żeby dostać zamówienie szybko, a do tego jakby nie patrzeć bedzie taniej bo nie zapłacę nic za wysyłkę :). Dla mnie super opcja. Dziękuję za informacje
#2017-03-15 09:57:28 

Kleopatra

Użytkownik

Nie ma za co, fajnie ze moglam pomóc :). Pozdrawiam serdecznie i udanych zakupów życzę! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015