#2017-03-15 22:31:39 

kalosz

Użytkownik

hej wszystkim, mam pytanko odnośnie rożna na kurczaki. Czy macie jakieś doświadczenie w tej kwestii i doradzicie który lepiej wybrać, gazowy czy może elektryczny w ramach prowadzenia maleńkiej działalności gastronomicznej? Będę wdzięczny za każdą sugestię! Dzięki!
#2017-03-16 01:02:56 

Użytkownik

musisz pamiętać, że póki co ceny za gaz i elektryczność praktycznie w ogóle nie są porównywalne. Chodzi mi oczywiście o to, że prąd jest dużo droższy i na pewno będziesz płacił za media duże rachunki, dlatego na gaz jest lepszy.
#2017-03-16 03:06:21 

super_samiec

Użytkownik

zgadzam się z panią wyżej. Zdecydowanie bardziej opłaca się takie rożno do kurczaków na gaz, bo taniej cię wyniesie. dobrej jakości możesz kupić w tym sklepie https://probox.pl/kategoria-produktu/711/rozna-do-kurczakow będziesz zadowolony, bo mają tam znakomity sprzęt w okazjonalnych cenach. Kuzynka ostatnio kupowała nawet w promocji, więc już w ogóle super trafiła.
#2017-03-16 04:01:34 

Kleopatra

Użytkownik

też mi się wydaje, że gazowy lepszy. Teraz są naprawdę fajne te rożna, bardzo bezpieczne w użytkowaniu i zdecydowanie obniżają koszty prowadzenie biznesu. Ja bym taki raczej wybrała.
#2017-03-16 06:25:22 

SiedzącyByk

Użytkownik

z doświadczenia powiem ci, że kupuj ten gazowy. Powiem ci, że nawet z takiego rożna to kurczaki smakują lepiej. Tak jak potrawy gotowane na płycie indukcyjnej jakoś w smaku odbiegają od tych gotowanych na kuchence gazowej. Szczególnie czuć różnicę w rosole!
#2017-03-16 08:06:16 

foczka

Użytkownik

ja mam gazowy rożen i polecam. Też wybierałam właśnie pod kątem późniejszych rachunków i nie myliłam się. Pan w pobliskiej budce ma elektryczny i właśnie przestaje mu się ten biznes opłacać, chyba będzie zwijać interes, którego nawet dobrze nie rozkręcił.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015