#2017-03-31 09:20:07 

kalosz

Użytkownik

Witam. Razem z żoną mamy problemy różne w małżeństwie, które nam narastają i coraz trudniej nam sobie z nimi radzić. Próbowaliśmy rozmawiać, ale wychodzi nam to wszystko średnio, ale jesteśmy ze sobą już sporo czasu i poddawać się nie chcemy, to przecież logiczne, więc chcemy poszukać jakiejś pomocy z zewnątrz, najlepiej pomocy specjalisty jakiegoś. I stąd też pytanie o psychoterapię dla par czy tam psychoterapię małżeńską. Możecie nam kogoś polecić?
#2017-03-31 10:52:05 

king

Użytkownik

Panie, co pan będziesz jakąś obcą babę albo faceta do związku wpuszczał… Z takimi rzeczami to sobie samemu poradzić, a jak się dogadać nie umiecie to sensu nie ma i tyle. Jak słyszę o tych wszystkich terapiach to śmiać mi się chce, ludzie się filmów naoglądali i myslą, że to działa… Głupoty i tyle.
#2017-03-31 11:29:33 

Krakenoid

Użytkownik

No cóż, jak ma pan takie ograniczone myślenie to współczuję pana żonie. A terapie małżeńskie pomagają, ja i mój mąż jesteśmy tego świetnym przykładem. Po dwóch latach kryzysu zgłosiliśmy się tutaj: http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-par-malzenstw-warszawa/ i była to świetna decyzja. Więc jeśli potrzebna wam też jest psychoterapia par to szczerze polecam, tam na pewno pomogą Wam znaleźć problem i go naprawić.
#2017-03-31 13:22:36 

kalosz

Użytkownik

Dziękuję bardzo za namiary. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze pomocni ludzie, a nie tylko tacy, co oceniają.
#2017-03-31 13:48:52 

Krakenoid

Użytkownik

Nie ma za co i życzę powodzenia w ratowaniu małżeństwa, dobrze że państwo walczą!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015