#2017-04-03 03:38:07 

ciuchcia

Użytkownik

Witajcie! Interesują mnie niezawodne obieraczki oraz obcinarki śmigłowe do cebuli. W swoim gospodarstwie będę mieć niedługo tak dużo cebuli do oczyszczenia i obrania, że zakup takich urządzeń wydaje mi się konieczny.
#2017-04-03 05:53:06 

świnka

Użytkownik

Ja jakiś czas temu zakupiłam zaawansowane technologicznie obcinarki oraz obieraczki śmigłowe do cebuli, które w zupełności spełniły moje oczekiwania. Maszyny szybko i precyzyjnie obierają cebule oraz czyszczą ją z resztek gleby oraz zaschnietego szczypioru. Co ważne, obieraczki są proste w obsłudze i bezpieczne w użytkowaniu. Więcej przydatnych informacji na ich temat znajdziesz na stronie internetowej http://www.machinespioro.com/portfolio_category/cebula/. To strona sprawdzonego producenta urządzeń rolniczych do pakowania, transportu oraz obróbki warzyw.
#2017-04-03 06:39:19 

ciuchcia

Użytkownik

Bardzo dziękuję za link. Nie znałam wcześniej tej oferty, a wydaje się ona naprawdę ciekawa. A jak przedstawiają się ceny obieraczek i obcinarek znajdujących się w ofercie tego producenta?
#2017-04-03 08:32:37 

świnka

Użytkownik

Aby poznać dokładne ceny poszczególnych urządzeń, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z ich producentem drogą telefoniczną lub mailową. Gdy ja kupowałam tam obieraczki śmigłowe do cebuli, ich cena była bardzo atrakcyjna. Sądzę, że nadal tak jest, choć być może pojawiły się nowe wersje niektórych urządzeń i w związku z tym ich cena może być nieco wyższa niż była wczesniej.
#2017-04-03 10:08:55 

ciuchcia

Użytkownik

Rozumiem. A jak działają zakupione tam przez Ciebie obieraczki? Czy są bezawaryjne czy też może zdarzyła Ci się jakaś awaria w trakcie ich użytkowania?
#2017-04-03 11:46:18 

świnka

Użytkownik

Jak na razie obieraczki i obcinarki do cebuli, jak również inne urządzenia zakupione u tego producenta działają bez zarzutu. Gdyby jednak coś się działo niepokojącego, to zawsze mogę zadzwonić pod numer podany na stronie internetowej http://www.machinespioro.com/ i zgłosić awarię, a z tego co się dowiedziałam, awarie są przez pracowników tej firmy rozwiązywane już w ciągu 24 godzin od ich zgłoszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015