#2017-04-19 03:00:31 

Krakenoid

Użytkownik

Witam wszystkich. Z racji dobrych wyników firmy przenosimy swoją siedzibę do innego lokalu i potrzebuje wyposażyć to miejsce w dużą ilość szaf na kartoteki. Jesteśmy dużą kancelaria obsługującą ponad 150 różnych klientów i porządek z dokumentami jest naszym priorytetem. Ktoś może mi polecić sklep internetowy gdzie mogę coś takiego zamówić? Zależy mi na sprawdzonym dostawcy.
#2017-04-19 03:50:03 

kalosz

Użytkownik

Kiedyś kupowałem coś takiego na stronie x47.pl. Z tego co pamiętam to jest to firma która zajmuje się właśnie dostarczaniem sejfów, szaf na dokumenty i tym podobnych. Wejdź sobie na stronę https://x47.pl/Szafy-kartotekowe i zobacz ofertę. Z tego co sam zauważyłem to w zależności od formatów masz różne konfiguracje.
#2017-04-19 04:37:19 

Krakenoid

Użytkownik

Kupowałeś już coś u nich? Zależy mi na tym żeby było to szybko i sprawnie ponieważ musimy się przenieść w 2 dni a segregacja dokumentów bez takich szaf będzie praktycznie nie możliwa.
#2017-04-19 06:40:35 

king

Użytkownik

Ja zamawiałem na tej stronie blokady parkingowe. Firma bardzo rzetelna więc nie musisz się martwic ze towaru nie będzie na czas. U mnie zamówienie było na około 50 czy może więcej sztuk blokad jak na stronie https://x47.pl/Blokady-parkingowe i wszystko dostarczone po 3 dniach.
#2017-04-19 09:27:50 

ZielonaMamba

Użytkownik

Poczytaj opinie w internecie, ja tak zawsze robię przed złożeniem zamówienia. W tej firmie zamawiałam kasetki, takie na pieniądze albo dokumenty. Rano zamówiłam a godzinę później była informacja z otrzymaniem zamówienia i na następny dzień towar był u mnie. Także sprawnie szybko i rzetelnie!
#2017-04-19 11:52:07 

Krakenoid

Użytkownik

U mnie jest do zamówienia 10 szaf o formacie A4 i 10 takich mniejszych. Do tego na pewno będę potrzebować też innych rzeczy dlatego martwi się tym czy będzie wszystko na czas. Trochę z mojej winy wyszło tak ze zamawiamy to na ostatnia chwile ale trzeba sobie jakoś poradzić teraz.
#2017-04-19 12:53:46 

kalosz

Użytkownik

Jak zamówisz w firmie o której pisałem to mogę się założyć że nie będziesz miała powodów do narzekań. Naprawdę wszystko szybko jest realizowane a jak powiesz jaka jest sytuacja to może potraktują cię priorytetowo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015