#2017-04-23 22:53:34 

kalosz

Użytkownik

Którą wypożyczalnię polecacie na długoterminowy wynajem? Nie ukrywam że bardzo ważna jest cena, ale chciałbym uniknąć przykrych niespodzianek w postaci awarii czy czegoś takiego wiec prosze o polecenie sprawdzonej wypożyczalni która oferuje porządne i niezawodne auta.
#2017-04-24 01:18:19 

Krakenoid

Użytkownik

Co masz na myśli przez wynajem długoterminowy? Dla jednego bedzie to miesiąc a dla innego tydzień wiec skonkretyzuj proszę. Druga rzecz to klasa auta, co dokładnie Cię interesuje i jakie przeznaczenie? Wakacje, praca? Pozdrawiam.
#2017-04-24 02:00:08 

king

Użytkownik

Cześć. Tak jak koleżanka pisze napisz na ile dni potrzebny ci samochód bo moze okazac sie ze jednak bedzie to krótkoterminowy wynajem. A co do wypożyczalni to polecam http://torcar24.pl/oferta/wynajem-dlugoterminowy.html bo mają bardzo bogatą ofertę i niskie ceny jak na tak zadbane samochody. Wynajem długoterminowy z tego co pamiętam jest od 21 dni a na tle konkurencji ceny są bardzo dobre. Oczywiście jak chcesz się gdzieś przejechać na wakacje to polecam kombi, zwłaszcza jeśli masz dzieci :)
#2017-04-24 02:11:20 

kalosz

Użytkownik

Dzięki za sugestie :). Własnie tak mniej wiecej będę potrzebował samochodu na ponad 20 dni wiec wyglada na to ze załapie sie na wynajem długotemrinowy. Fajnie by było bo widze że ceny malęją wraz z dłuższym okresem wypożyczenia. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
#2017-04-24 04:48:48 

ZielonaMamba

Użytkownik

Hej, polecam te firme bo wypozyczamy tam samochód na każdy turystyczny wyjaz i jak dotąd nigdy nie było problemów ze stanem technicznym. Wnętrza pięknie wyczyszczone i zadbane, tapicerki wyprane aż pachną nowością. Miło w takim aucie gdzieś pojechać w dłuższą trasę bo ja mam tylko takie maleństwo które nie nadaje sie nigdzie poza miasto. Zastanawiałam się czy nie kupić czegoś większego ale nie opłaca się bo koszty utrzymania wieksze, ubezpieczenie drozsze a tak naprawdę za grosze moge pozyczyc swietne i przestronne auto.
#2017-04-24 07:22:08 

kalosz

Użytkownik

Mam dokladnie takie samo zdanie na ten temat.
#2017-04-24 09:33:18 

ZielonaMamba

Użytkownik

coraz wiecej moich znajomych tez tak robi bo wychodzi po prostu taniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015