#2017-04-27 01:32:43 

ciuchcia

Użytkownik

Ostatnio bardzo boli mnie głowa. Niemoge zasypiac i w sumie zaczelam się zastanawiac co jest tego przyczyna. Myslalam, żeby skonsultowac to z neurologiem, ale mój lekarz rodzinny mowi ze to nic powaznego. Czy iść do neurologa? Czy sobie odpuścić?
#2017-04-27 03:15:20 

super_samiec

Użytkownik

Jeśli są jakieś zawroty głowy lub bóle głowy i to nie wynika ze stresu to wtedy neurolog takimi rzeczami się zajmuje. I to żaden wstyd isc do lekarza.
#2017-04-27 05:02:46 

Hera

Użytkownik

Możesz isc np. prywatnie tutaj macromedica.pl/neurolog-warszawa/ ja tam bylam u nich u chiruga naczyniowego. Opieka naprawde na wysokim poziomie. Bardzo kulturalnie. I przynajmniej diagnozy sa stawiane prawidłowo. Jak chcesz to sobie zajrzyj do nich na strone.
#2017-04-27 06:09:46 

Cudowna

Użytkownik

Po prostu trzeba bóle głowy od razu badac i nie czekac bo może się cos dodatkowego jeszcze rozwijac i to wtedy nie jest fajne. A w klinice prywatnej, takiej jak macromedica.pl to zawsze szybciej terminy się dostaje niż państwowo.
#2017-04-27 08:45:13 

Hera

Użytkownik

Ja nie mialam problemu z terminami. Bardzo porzadna opieka. Jeśli chodzi o chirurga naczyniowego to daje tu linka http://macromedica.pl/chirurg-naczyniowy-warszawa/ można sobie poczytac dokladnie czym zajmuje się tam chirurg naczyniowy. Ja tam bylam na usg i naprawde wreszcie czuje lżejsze nogi ; ) A oni maja wielu roznych lekarzy takich jak dermatolog laryngolog czy nawet okulista dziecięcy. Ale dokładne info to można u nich na stronie tej kliniki zobaczyc.
#2017-04-27 08:59:08 

SiedzącyByk

Użytkownik

W ogole z jakakolwiek przypadłością sobie radzic kiedy jest jej poczatek bo inaczej to może się dalej rozwijac. A wiadomo ze na początku lepiej leczyc takie rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015