#2019-02-05 20:03:04 

Ołówek

Użytkownik

Mam takie pytanie, teraz w sieci można znaleźc dużą ilość sklepu online z odzieżą sportową, np. marki Adidas, na co zwrocic uwage wybierając taki sklep, aby być zadowolonym z zakupow?
#2019-02-05 22:37:10 

Cudowna

Użytkownik

Najlepiej przeczytac regulamin sklepu internetowego w ktorym chcemy robic zakupy, choc z doświadczenia wiem, ze masę osob tego nie robi i później mogą wyniknąc z tego rozmaite problemy, np. ze zwrotem towaru itp.
#2019-02-05 23:25:02 

Pannica

Użytkownik

ale przeciez jeśli chodzi o transakcje zawierane na odlegosc to sprzedający ma obowiazek przyjąć towar jeśli kupujący chce odstapic od umowy czyż nie?
#2019-02-06 01:09:25 

Kafar

Użytkownik

Masz racje, ale u jednych ten okres jest dluzszy u i innych krotszy. Wg mnie warto gdy ten okres wynosi 30 dni, warto tez zwrocic uwage na to czy strona ma certyfikat bezpieczeństwa i oferuje rozne formy płatności i zabezpiecza transakcje, no i nie ociąga się z przesylką towaru, ja polecam ci zajrzeć na strone ctxsport.com, tam dowiesz się wszystkiego czym powinien się charakteryzować się dobry sklep sportowy.
#2019-02-06 03:17:51 

ciuchcia

Użytkownik

to m.in. duzy wybor produktów od najlepszych producentów, szybka realizacja zamówień i programy lojalnościowe dla klientów zainteresowanych różnym kolekcjami, np. piłkarskimi. Warto tez przesledzic opinie, jakie wyatwaja danemu sklepowi kupujacy.
#2019-02-06 05:48:11 

SiedzącyByk

Użytkownik

Potwierdzam, jeśli interesuje cie marka Adidas sklep online będzie najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jak masz nadzieje zeby cos kupić tanie,j ale zwróć uwage na to co było powiedziane wczesniej, oferta przedstawiona w linku przez kolege wygląda na rzetelną zwłaszcza, ze w katalogu produktów tam zaprezentowanych, znajdują się tysiące produktów w różnych kategoriach, od tych typowo do uprawnia sportu, aż po odzież szkolna czy staniki dla pań :)
#2019-02-06 08:14:54 

Pannica

Użytkownik

Jesli już mowa o sklpach sportowych onilne może podeslcie odnosnik do rozmirówki Rooboka, bo jalos nie moge znalec
#2019-02-06 10:48:33 

SiedzącyByk

Użytkownik

Wystrczy, ze wpiszesz do wyszukiwarki tabela rozmiarów Reebok, a wyskoczy ci kilka tysięcy haseł, osobiście polecam ci wejsc na https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ jest tam nie tylko dana tabelka z rozmiarami w nomenklaturze brytyjskiej, europejskiej czy amerykańskiej, ale jest tam w bardzo przystępny sposob pokazane, jak to wykorzystac podczas dobierania butów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015